Arda Turan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arda Turan Fan

Arda Fanlarının Tek Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

arda turan GS TV'ye konuştu!

YazarMesaj
arda_ceren
arda_ceren

arda turan GS TV'ye konuştu! Empty
MesajKonu: arda turan GS TV'ye konuştu!   arda turan GS TV'ye konuştu! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:48 pm

ARDA TURAN

"Takımın havası gayet iyi. Her şey şimdilik yolunda gidiyor. Fenerbahçe maçını da kazandık. Çok iyi bir mücadele oldu. Buradan bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum. Ama taraftarımız da gerçekten bize çok güzel bir destek verdi, inanılmaz bir atmosfer yaratmışlar. Onlara da buradan bir defa daha teşekkür etmek istiyorum.

Önümüzde Sivas maçı var ondan sonra da Oftaş maçı var. İki tane final maçımız kaldı. Bunlara elimizden geldiğince bütün gücümüzle konsantre olmaya çalışıyoruz çünkü bu kadar zorlukları aşıp, okyanusu geçip derede boğulmak istemiyoruz.

Sivas maçı gerçekten bizim için çok zor geçecek, sıkıntılı geçecek. Çünkü Sivas bu sene Bülent Hoca'yla birlikte çok iyi futbol oynayıp iyi mücadele etti. Buraya kadar büyük başarı elde ettiler. Hala da yollarına devam ediyorlar. İyi bir mücadele olacak. Umarım biz oradan galibiyetle ayrılırız. Rakibimizin de puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Belki bir hafta önceden şampiyonluğu ilan ederiz.

Artık derbi bizim için bitti, geçmişte kaldı. Çarşamba günü sabah toplandığımızda, iznimiz bittiğinde derbinin de keyfini yaşadık, bitti. Şimdi önümüzde bir Sivas maçı var, çünkü Sivas maçını kazanamazsak derbinin anlamı kalmıyor. O yüzden iki maçınızı kaybettiğiniz anda Allah korusun Uefa kupasına bile zor gidiyorsunuz. İki maçı da kazanmak zorundayız. İyi konsantre olmak zorundayız. Buraya kadar bunu çok iyi yaptık, yapabilecek güçteyiz. İnşallah iki maçımızı da kazanıp şampiyon olacağız.

Sivassporlu oyuncular iyi mücadele ediyorlar, iyi futbol oynuyorlar. Gerçekten başlarında da hoş, insanların sempatisini kazanmış iyi karakterli bir insan var. İyi de gidiyorlar, iyi futbol oynuyorlar, kaliteli futbolcuları var. İyi bir rakipler ve ev sahibiler. Ama bu maç çok farklı bir havada olacak. Onlarda da buraya kadar getirmenin heyecanı var. İyi mücadele edeceklerdir, hızlı kontratağa çıkıyorlar. Ama bizim takımımızın durumu, yapacakları belli. Onları sahaya uyguladığımız anda ki bunu daha önce de söylemiştim, Fenerbahçe maçı öncesinde Galatasaray takımı hangi maça çıkarsa çıksın maçın favorisidir. Bunu yapmak, başarmak için elimizden gelen her şeyi vereceğiz sahaya. Çünkü bizim için bu şampiyonluk her şeyden önemli.

Çok sıkıntı çektiğimiz zamanlarda da demiştim ki “Ben kahraman olmak istemiyorum, şampiyon olmak istiyorum”. Takım için oynuyoruz. Takımda bazen ben öne çıkarım, bazen başkası öne çıkar bu hiç önemli değil. Bu olguya bu profesyonelliğe erdiğimi düşünüyorum. Ben takım için oynuyorum. Takım başarılıysa ben de çok başarılıyımdır."
https://ardaturan.forumactif.info

arda turan GS TV'ye konuştu!
1 sayfadaki 1 sayfası